KRALJA ŽULJA KRUNA: Poražen Real, Madriđani tri meča ne znaju za trijumf

28. 11. 2020. u 22:59

FUDBALERI Real Madrida ponovo su razočarali pred svojim navijačima, pošto je večeras kao gost slavio Alaves rezultatom 2:1!

КРАЉА ЖУЉА КРУНА: Поражен Реал, Мадриђани три меча не знају за тријумф

Real je nakon 10 odigranih kola upisao već tri poraza, od Kadiza, Valensije i sada Alavesa.

Već u petom minutu videli smo da Realova odbrana ne liči na sebe bez Serhija Ramosa, a Načo Fernandes je nepotrebno i nespretno blokirao loptu rukom, sudija opravdano dosudio penal, precizan sa 11 metara je Lukas Perez. Zanimljivo, ovo je bio treći penal protiv Reala u poslednjih pet mečeva.

Nakon 0:2, Real nije imao šta da izgubi, morao je još više da krene u napad, Rodrigo je imao veliku priliku u 73. minutu, ali je sa gol linije loptu izbio jedan defanzivac Alavesa.

Inicijativa se Realu isplatila u 87. minutu kada je Kasemiro pokupio jedan odbitak i lako pogodio za 1:2.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07