SUPERLIGA: Gostima samo bod iz četiri utakmice

29. 11. 2020. u 17:18

FUDBALERI Čukaričkog pobedili su na svom terenu Napredak sa 3:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

СУПЕРЛИГА: Гостима само бод из четири утакмице

Čukarički je poveo u 66. minutu golom Veljka Birmančevića, a prednost je udvostručio Ibrahima Ndiaje u 83. minutu. Konačan rezultat postavio je Vinsent Eze golom u 90. minutu.

Čukarički je ostvario osmu pobedu i četvrti je na tabeli sa 29 bodova. Napredak je pretrpeo deveti poraz i 17. je na tabeli sa 13 bodova.

Voždovac je u Beogradu pobedio Mladost sa 3:2. Beogradski tim je peti na tabeli sa 27 bodova, a Mladost zauzima deveto mesto sa pet bodova manje.

Fudbaleri Metalca pobedili su na svom terenu Zlatibor sa 2:0, dok je Bačka jedina gostujuća ekipa koja se kući ne vraća praznih šaka pošto je u novom Pazaru izvukla bod.

Super liga Srbije:

Subota:

Mačva – Inđija 3:0 (Adamović 11, Ortiz 33, 68)

Nedelja:

Voždovac – Mladost 3:2 (Živković 15, Vujnović 40, 85 - * penal 12, * 66)

Novi Pazar - OFK Bačka 0:0

Metalac – Zlatibor 2:0 (Mbongu 16, Katanić 64)

Čukarički – Napredak 2:0 (Birmančević 66, Ndiaje 83, Eze 90)

Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07