VULVSI MOGU I BEZ HIMENEZA: Trijumf Vulverhemtona protiv Arsenala (VIDEO)

29. 11. 2020. u 22:15

FUDBALERI Vulverhemtona gostovali su Totenhemu na "Emirats" stadionu. Uspeli su da slave uprkos povredi najboljeg igrača Raula Himeneza.

ВУЛВСИ МОГУ И БЕЗ ХИМЕНЕЗА: Тријумф Вулверхемтона против Арсенала (ВИДЕО)

Pitanje pobednika rešeno je već u prvom poluvremenu. Pedro Neto je doneo prednost gostima u 27. minutu. Iskoristio je prelepo dodavanje i glavom zatresao mrežu.

Na sličan način su "topdžije" došle do izjednačenja u 30. minutu. Vilijan je po desnoj strani ubacio u srce šesnaesterca, a Gabrijel glavom doneo poravnanje.

Tri minuta pre kraja poluvremena dolazi Vulverhemton do selog plena, zastao je nakon odbitka David Luiz, a Podense je iskoristio priliku da postavi konačnih 2:1.