BAŠAKŠEHIR NIJE ODOLEO LAJPCIGU: Prštalo od golova u Turskoj, slavio i Krasnodar

02. 12. 2020. u 20:58

PRVI mečevi Lige šampiona doneli su nam uzbuđenja u izobilju, meč u Turskoj doneo je veliko iznenađenje.

БАШАКШЕХИР НИЈЕ ОДОЛЕО ЛАЈПЦИГУ: Прштало од голова у Турској, славио и Краснодар

Turski šampion nije počeo dobro meč. U prvom poluvremenu imali su dva gola zaostatka. Jakob Pulsen doneo je prednost Lajpcigu u 26. minutu meča. Odlično ga je proigrao Sabicer.

U 43. minutu "bikovi" su imali dva pogotka na svom kontu. Zaboravljen je bio Mukiele. Forsberg ga je uočio na drugoj strani šesnaesterca, a ovaj je potom imao lak posao da upiše još jedan gol na konto svog tima.

Do kraja poluvremena Višća je proigrao Kavecija za 2:1. U drugom poluvremenu Dani Olmo je povisio na 3:1, igrao se 66. minut.

Ifran Kaveci je još jednom zatresao mrežu u 72. minutu, da bi odličnu partiju krunisao i trećim golom 13 minuta kasnije

Ipak, nije to bio kraj uzbuđenjima. Sorlot je u drugom minutu nadoknade postavio konačnih 4:3, te je Lajpcig uspeo da sačuva tri bora

Krasnodar je u drugom meču savladao francuski Ren rezultatom 1:0, jedini gol postigao je Šveđanin Markus Berg u 71. minutu.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07