SUPERLIGA SRBIJE: Napredak nakon preokreta ukrotio "majeve"

04. 12. 2020. u 20:41

OTPOČELO je 17. kolo Superlige Srbije. Meč u Kruševcu odigrali su Napredak i Voždovac, a domaćin je slavio 3:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Напредак након преокрета укротио мајеве

Dobro je počeo beogradski tim, golom Pantovića u 18. minutu krunisali su dobru igru i vođstvom. Potom je kod "čarapana" proradio inat, te su u 30. minutu nakon proigravanja Marjanovića izjednačili preko Marinkovića.

Imao je gost još nekoliko prilika u nastavku meča, nije ih realizovao, a kazna je stigla u 81. minutu, domaći kada je Ćukovića oborio Milosavljević, a sa bele  tačke upisao se Alen Melunović.

Melunović je u završnici meča na asistenciju Kostića još jednom zatresao mrežu gostiju za konačnih 3:1.

Voždovac je ostao na 28 bodova na šestom mestu na tabeli, a Napredak se probio na šesnaesto mesto sa 16 osvojenih bodova.