PUČE PETARDA: Potop Lokomotive protiv Krasnodara

13. 12. 2020. u 16:48

PRAVU katastrofu doživeo je Marko Nikolić na gostovanju njegove Lokomotive Krasnodaru - 5:0.

ПУЧЕ ПЕТАРДА:  Потоп Локомотиве против Краснодара

Poraz od direktnog konkurenta za visok plasman će uticati na Lokomotivu u borbi za mesto u Ligi šampiona naredne godine.

Bio je ovo najteži poraz lokomotive od raspada Sovjetskog saveza.

Krasnodar je poveo u petom minutu preko Klesona, da bi zatim Berg do kraja poluvremena postigao još jedan gol, što je bio prvi od tri gola na meču.

U drugom delu igre ponovo je Berg u 75. minutu doneo 3:0, da bi četvrti gol postigao Sulejmanov u 80. minutu. Berg je het trik zaokružio golom u 85. minutu, i tako naneo Moskovljanima težak poraz.

Posle ovog kola Lokomotiva je sedma sa 27 bodova, dok je Krasnodar poziciju niže sa jednim bodom manje.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07