STRAŠNI LIVERPUL: Katastrofa Milivojevićevog Palasa

19. 12. 2020. u 15:23

ŠAMPION Engleske Liverpul deklasirao je ekipu Kristal palasa kao gost na Selhrst parku sa neverovatnih 7:0.

СТРАШНИ ЛИВЕРПУЛ: Катастрофа Миливојевићевог Паласа

EPA-EFE/Justin Setterfield

Iako su obe ekipe ušle u meč raspoloženo i stvarale šanse, Liverpul je svoje fantastično koristio.

Već u trećem minutu Japanac Minamino iskoristio je minute koje je dobio od Jirgena Klopa i zatresao mrežu rivala.

U 35. minutu, Mane se odlično snašao nakon što se lopta nekoliko puta odbila ispred šesnaesterca domaćina.

U poslednjem minutu prvog poluvremena, Liverpul postiže i treći gol i rešava sve dileme oko pitanja pobednika. Firmino je bio strelac, na asistenciju Robertsona.

Zanimljivo je da je kod sva tri gola Liverpula u prvom delu meča, asistent gola, bio i sam strelac u narednom.

U drugom delu meča igralo se u znatno slabijem ritmu, ali daleko od toga da šanse nisu viđene, kao i golovi.

Četvrti gol za "crvene" postigao je njihov kapiten Henderson u 52. minutu, da bi svoj drugi gol na susretu postigao Firmino u 68. minutu.

Do kraja meča viđena su još dva gola u mreži Kristal Palasa, a oba je postigao Salah, prvi u 81, drugi u 85. minutu.

Liverpul sada ima šest bodova više od najbližeg pratioca Totenhema, doduše uz meč više.

Čelsi - Vest Hem

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07