IZNENAĐENJE U KUPU ITALIJE: Tomovićev SPAL eliminisao Sasuolo, Đuričić tragičar

14. 01. 2021. u 19:57

FUDBALERI SPAL-a plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, pošto su kao gosti pobedili Sasuolo sa 2:0, a tragičar ovog susreta bio je Filip Đuričić.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У КУПУ ИТАЛИЈЕ: Томовићев СПАЛ елиминисао Сасуоло, Ђуричић трагичар

Reprezentativac Srbije je u 47. minutu zaradio isključenje. Naime, sudija Đakomo Kamplone je nakon gledanja VAR snimka odlučio da kreativnom vezisti pokaže put u svlačionicu.

Zanimljivo, Đuričić je pre isključenja u 24. minutu imao veliku priliku kada je pogodio stativu i veliko je pitanje kako bi se utakmica odvijala da je tada pogodio mrežu drugoligaša.

Gosti su do prednosti došli u 49. minutu preko Simonea Misirolija. Nije dugo trebalo igračima SPAL-a da povećaju prednosti - uradio je to Lorenco Dikman.

Za ovu ekipu je od početka drugog poluvremena na terenu bio nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Nenad Tomović.

Klub iz Ferare će u četvrtfinalu igrati protiv šampiona Italije Juventusa koji je u sredu teškom mukom posle produžetaka eliminisao Đenovu.