DEBI IZ SNOVA STRAHINJE PAVLOVIĆA: Srpski fudbaler pogodio na prvoj utakmici za Serkl Briž (VIDEO)

Č. V.

23. 01. 2021. u 20:45

SRPSKI fudbaler Strahinja Pavlovića imao je sjajan debi za Serkl Briža. Mladi defanzivac je u pobedi njegovog tima nad Kortrajkom 1:2 postigao drugi gol.

ДЕБИ ИЗ СНОВА СТРАХИЊЕ ПАВЛОВИЋА: Српски фудбалер погодио на првој утакмици за Серкл Бриж (ВИДЕО)

Nije mogao da poželi lepši debi bivši igrač Partizana u novom klubu. On je bio strelac drugog pogotka u 28. minutu posle asistencije Dina Hotića.

Samo pet minuta kasnije Ugbo je postigao vodeći gol za goste. Ipak, domaćin se nije predavao i uspeo je preko Makarenka da smanji rezultat do odlaska na odmor.

U nastavku utakmice nije bilo pogodaka, pa je Serkl Briž ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak.

Serkl Briž je sada na pretposlednjem 17. mestu na tabeli sa 22 boda, dok je Kortrajk 13. sa 29.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07