KEJN SE VRATIO I UŠAO U ISTORIJU: Pobeda Totenhema protiv VBA

07. 02. 2021. u 15:26

FUDBALERI Totenhema savladali su Vest Bromvič sa 2:0 u prvoj utakmici nedeljnog programa 23. kola Premijer lige.

КЕЈН СЕ ВРАТИО И УШАО У ИСТОРИЈУ: Победа Тотенхема против ВБА

Strelci za Spurse bili su Hari Kejn u 54. minutu i Hjong-min Son četiri minuta kasnije.

Vratio se kapiten i najbolji igrač Totenhema posle dve utakmice pauze u tim i odmah pomogao ekipi da prekine seriju od rti poraza.

pored toga, Kejn se golom izjednačio na drugom mestu večite klupske liste strelaca sa 208 golova. Toliko ima i Bobi Smit, a legendarni Džimi Grivs beži im 54 gola. Svakako dostižno za 27-godišnjeg Kejna, pod uslovom da ostane u Totenhemu još dve do tri sezone.

Totenhem je sedmi sa 36 bodova, VBa je 19 sa 12, samo jednim bodom više od fenjeraša Šefild junajteda.