SUPER LIGA SRBIJE: TSC nastavlja seriju, Rad nosi tri boda sa krova

22. 02. 2021. u 17:14

Fudbaleri TSC-a savladali su na svom stadionu ekipu Bačke sa 3:0 u meču 23. kola Linglong Superlige Srbije. Ekipa koju sa klupe predvodi nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić, upisala je treću pobedu u četiri prolećne utakmice.

СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ наставља серију, Рад носи три бода са крова

Meč je praktično bio rešen u prvom poluvremenu u kojem je domaćin postigao sva tri gola.

Stanojev je načeo rivala u 18. minutu, da bi u finišu prvog dela utakmice Zec postigao dva gola u dva minuta, prvi u 40, a drugi u 41. minutu. TSC je pobedom iskoristio poraz Spartaka u nedelju i preoteo peto mesto na tabeli domaćeg prvenstva.

Bačka ostaje na 14 bodova i poslednjem mestu na tabeli.

Minimalne pobede su upisali Javor i Rad.

Utakmicu na krovu u Voždovcu rešio je Karaklajić u 38 minutu i time popravio izglede građevinara za ostanak u Ligi. Sada imaju samo bod manje od prvog iznad cre Novog Pazara koji je poražen u Ivanjici golom Ilića u 52. minutu.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07