SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički bolji od Bačke, Novi Pazar pregazio Mačvu, pobede ostvarili i Radnik i Spartak

27. 02. 2021. u 16:18

FUDBALERI Čukaričkog slavili su na gostovanju ekipu Bačke sa 2:1 u susretu 24. kola Superlige.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички бољи од Бачке, Нови Пазар прегазио Мачву, победе остварили и Радник и Спартак

Dušan Đorđević foto: N.Paraušić

Do ovog trijumfa došli su posle preokreta, Bačka je imala prednost od 53. minuta, ali je finiš pripao "brđanima" koji su golovima u 72. i 85. minutu stigli do tri boda.

Ovo je timu Dušana Đorđevića bila 14. pobeda u domaćem prvenstvu od početka sezone.

Novi Pazar je kod kuće deklasirao Mačvu sa 4:0.

Domaćin je veoma rano stekao opipljivu prednost, preko Abdulajea Sisea u osmom i Petra Gigića u 11. minutu.

Do poluvremena mrežu Šapčana zatresao je i Almir Aganspahić u 33. minutu da bi tačku na pobedu domaćina stavio Uroš Blagojević u 59. minutu.

Radnik je došao do važne pobede protiv Javora od 2:0 i to sa oba gola postignuta u drugom poluvremenu.

Spartak je uspeo da golom u finišu meča dođe do tri boda na gostovanju Radničkom u Nišu.