JOŠ JEDNA POBEDA PARTIZANA! Crno-beli stigli do 16. prvenstvene pobede u nizu

20. 03. 2021. u 14:30 >> 16:51

FUDBALERI Partizana savladali su Bačku u 28. kolu Superlige Srbije. Bio je ovo 16. uzastopni trijumf u prvenstvu, a 18. računajući i dve pobede u Kupu.

ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА! Црно-бели стигли до 16. првенствене победе у низу

Strelci za vicešampiona Srbije bili su Vujačić u 44, Asano u 59, Lazar Marković u 62. i Jović u 88. minutu utakmice.

Partizan je ostao drugi na tabeli sa šest bodova manje i utakmicom više od Crvene zvezde.

Bačka je zakovana za dno tabele i praktično je izgubila sve šanse da zadrži superligaški status.

Sledi reprezentativna pauza posle koje će Partizan dočekati Metalac, a Bačka putuje na gostovanje Javoru u Ivanjici.

Najavio je trener crno-belih da neće mnogo kalkulisati, već da će u najjačem sastavu istrčati na teren protiv današnjeg protivnika, to je i učinjeno.

Partizan ima priliku da nastavi impozantan niz koji se proteže od sredine decembra prošle godine u kome su crno-beli ostvarili 17 vezanih pobeda u svim takmičenjima...

Meč možete pratiti uživo na našem sajtu u nastavku teksta.

OFK Bačka - Partizan 0:4

(Vujačić 44', Asano 59', L. Marković 62', Jović 89')

Stadion: "Slavko Maletin Vava"

OFK BAČKA: Milojević – Stojanović, Zdravković, Rađen – Parađina, Pantić, Žakula, Eskić, Mijatović – Ratković, Ašćerić.

PARTIZAN: Popović – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić (Zdjelar), Jojić (L. Pavlović) – Asano (Jović), Natho, L. Marković – Holender (Bajbek).

DRUGO POLUVREME

88. MINUT - GOL ZA PARTIZAN Jović je biser Partizana, ali svaka čast i Lazaru Markoviću na još jednoj asistenciji.

85. MINUT - Suma je izveo slobodan udarac sa 20 metaram posle prekršaja nad njim, ali nije bilo opasnosti po gol Milojevića.

77. MINUT - Lazar Marković idealno upošljava Bajbeka posle prodora i centaršuta sa desnog krila, ali rezervni centarfor crno-belih sa par metara šutira u golmana Bačke.

74. MINUT - Hokejaška izmena u Partizanu. Lazar Pavlović, Zdjelar i Jović umesto Šćekića, Jojića i Asana.

68. MINUT - Lepa kombinacija Jojića i Lazara Markovića posle koje strelac trećeg gola šutira, a golman Milojević jeva odbija loptu u korner.

62. MINUT - GOL ZA PARTIZAN Marković natrčava na loptu posle šuta Bajbeka i to je 3:0. Akciju je po desnom krilu započeo Asano. Odmah posle gola Suma je ušao u igru umesto Natha.

59. MINUT - GOL ZA PARTIZAN Asano na asistenciju Jojića.

50. MINUT - Centarut Jojića nisu uspeli da "uhvate" Šćekić i Bajbek.

48. MINUT - Povređenog Holendera menja Bajbek koji u prvom ozbiljnijem napadu u drugom delu propušta priliku da udvostruči vođstvo Partizana.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46. MINUT - Usledio je mali prekid, Filip Holender je sa bolnom grimasom nakon intervencije uz pomoć doktora crno-belih napustio teren.

44. MINUT - GOL ZA PARTIZAN - Igor Vujačić u maniru ubitačnih napadača glavom trese mrežu za treći gol u sezoni. Centrirao je Takumo Asano po desnoj strani, lopta stie do defanzivca crno-belih koji glavom postiže gol.

41. MINUT - Žakula je pokušao, Popović krajnjim naporima uspeva da odbrani udarac...

31. MINUT - Pokušao je Pantić sa distance, brani Popović.

27. MINUT - GOL VISI U VAZDUHU - Probao je udarac Holender iz peterca, a ponovo Milojević dobro brani. Partizan već desetak minuta vrši opsadu gola rivala.

25. MINUT - STRAŠAN ŠUT NATHA - Nakon kornera lopta dolazi do Bibrasa Natha na ivici šesnaesterca. Šutira Izraelac, odlično brani Milojević.

18. MINUT - Opao je u ovim trenucima malo ritam igre, igra se između dva šesnaesterca.

13. MINUT - NOVA VELIKA PRILIKA ZA GOSTE - Holender je izašao ispred Alekse Stanojevića, a golman Bačke izašao je kao pobednik iz tog Duela.

10. MINUT - DOSTA SREĆE ZA DOMAĆE. Obradović šalje do Holendera, a on pogađa stativu već savladanog Milojevića.

9. MINUT - Dobra prilika za Bačku, iz srca šesnaesterca oprobao je Parađina udarac, bio je izblokiran.

8. MINUT - Korner za domaći tim. Lopta ide u peterac, gde je siguran Aleksandar Popović.

2. MINUT - Dobra šansa za Partizan. Pokušao je Asano, izborio je korner. Nakon ubacivanja Jojića Vujačić šutira, lopta ide kraj stative.

1 - MINUT - Meč je počeo na stadionu "Slavko Maletin Vava".