MITROVIĆ NEDOVOLJAN ZA POBEDU FULAMA: Aston Vila prekinula niz poraza (VIDEO)

04. 04. 2021. u 20:06

FUDBALERI Aston Vile pobedili su posle preokreta Fulam sa 3:1 u utakmici 30. kola Premijer lige.

МИТРОВИЋ НЕДОВОЉАН ЗА ПОБЕДУ ФУЛАМА: Астон Вила прекинула низ пораза (ВИДЕО)

Fulam je poveo u 61. minutu golom srpskog fudbalera Aleksandra Mitrovića, a Aston Vila je posle toga preokrenula golovima u završnici, iako do 74. minuta nije imala šut u gol.

Trezege je postigao dva gola, u 78. i 81. minutu za vođstvo Aston Vile od 2:1, a konačan rezultat postavio je Oli Votkins u 87. minutu.

Klub iz Birmingema prekinuo je niz bez pobede, a posle 13. pobede u ligi zauzima deveto mesto sa 44 boda.

Fulam je posle 15. poraza u zoni ispadanja sa 26 bodova i ima tri boda manje ali i utakmicu više od Njukasla, koji je prvi iznad crte.