POGLEDAJTE SVE GOLOVE LŠ: Neverovatna utakmica u Minhenu, Čelsi slavio u Sevilji (VIDEO)

A. Ilić

07. 04. 2021. u 22:55 >> 22:55

ODIGRANE su još dve utakmice Lige šampiona, a "repriza finala" prošlogodišnje LŠ opravdala je očekivanja navijača.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Невероватна утакмица у Минхену, Челси славио у Севиљи (ВИДЕО)

Bajern je dočekao PSŽ na Alianc Areni, a gosti su došli do pobede od 3:2 u fantastičnom duelu.

Nije iznenađenje da je Kilijan Mbape bio najzapaženiji u redovima gostiju. Postigao je gol već u 3. minutu, što je najbrže postignuti gol PSŽ u Ligi šampiona do sada. Markinjos je povisio na 2:0 u 28. minutu.

Domaći tim nakon ogla imao je terensku inicijativu. Koristi je Erik Maksim Čupo Moting u 37, minutu.,

Tomas Miler donosi izjednačenje domaćem sastavu u 60. minutu. Ni to nije bio kraj ovog uzbudljivog meča, u 68. minutu Kilijan Mbape drugim golom postavlja konačnih 3:2.

Porto je u Sevilji "dočekao" Čelsi. Tim iz Londona slavio je 2:0, a Mejson Maunt postigao je vodeći gol u 32. minutu. Ben Šilvel u 85. uvećao je na 2:0.

BAJERN - PSŽ  2:3
(Čupo Moting 37', Miler 60'- Mbape 3', 67' Markinjos 29')

BAJERN: Nojer, Žile, Pavard, Kimih, Sane, Čupo Moting, Gorecka, Hernandez, Miler, Alaba, Koman.

PSŽ Navas, Dagba, Dialo, Guaeja, Markinjos, Kimpembe, Di Maria, Pereira, Mbape, Nejmar, Draklser.

KRAJ DRUGOG POLUVREMENA Bajern - PSŽ 2:3, Porto - Čelsi 0:2

89. MINUT - Pada Miler u šesnaestercu, a domaći igrači traže penal. Dobili su samo korner. Kimih ubacuje loptu, brane se gosti.

87. MINUT - Nastavlja se ofanziva Bajerna. Šutirao je Miler, ponovo brani Navas.

86. MINUT - Šut Alabe završio je tik uz stativu Navasa.

85. GOL ČELSI - Nakon greške odbrane Ben Šilvel koristi dubinsku loptu za novi gol. GOL POGLEDAJTE OVDE

77. MINUT - NBije Čupo Moting iskoristio šansu jedan na jedan sa Navasom, a olakšavajuća okolnost za promašaj mu je što je bio u ofsajdu.

76. MINUT - Sane pokušava da proigra Čupo Motinga, a odbrana mu oduzima loptu.

67. MINUT - GOL PSŽ - Uhvatili su Francuzi domaćina na kontru, izašao je pred zadnju liniju Mbape, fintirao je udarac, što mu je otvorilo prostora za šut. GOL POGLEDAJTE OVDE

63. MINUT - Probao je u šesnaestercu atraktivno Miler, ali "makazice" završavaju preko gola.

60. MINUT - GOL BAJERN - Tomas Miler glavom uspeva da matira Navasa na dodavanje Kimiha. GOL POGLEDAJTE OVDE

59. MINUT - Mbape je izašao jedan na jedan sa Nojerom koji mu je odbranio udarac, a  čak i da je Francuz postigao gol ne bi bio priznat zbog ofsajda.

57. MINUT - Pokušao je Sane da pronađe Čupo Motinga, a ispred reaguje Kimpembe.

53. MINUT - Šanse se ređaju kao na traci. Usledio je lep napad Bajerna, šutirao je Alaba, a Navas na visini zadatka. Usledio je 11. korner za Bajern, nakon čega je Pavar imao izglednu šansu, ponovo brani fantastični Navas.

52. MINUT - VELIKA PRILIKA ZA PSŽ - Nejmar je imao veliku priliku, odbranio mu je Nojer.

46. MINUT - Kimih je oprobao udarac, bio je izblokiran.

PRVO POLUVREME

45. MINUT - KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Bajern-PSŽ 1:2, Porto-Čelsi 0:1.

43. MINUT - Želi Bajern do izjednačenja pre poluvremena, a defanzivci "svetaca" na visini su zadatka. Imali su Nemci dva kornera iz kojih se nije rodila ozbiljna prilika.

37. MINUT - GOL BAJERN - Putovala je dugo lopta, niko od defanzivaca nije pričao Čupo Motingu koji kažnjava svoj bivši klub. GOL POGLEDAJTE OVDE

32. MINUT - GOL ČELSI - Mejson Maunt donosi Čelsiju vođstvo nakon lepe akcije. GOL POGLEDAJTE OVDE

29. MINUT - GOL PSŽ - Iskoristili su gosti dekoncentraciju domaćih igrača i došli su do novog gola. Moting dodaje do Markinjosa koji uspeva da pogodi gol za, sada već, veliku prednost Francuza. GOL POGLEDAJTE OVDE

26. MINUT - Bajern je stvorio terensku inicijativu nakon primljenog gola. Ipak, ne uspevaju Nemci da probiju defanzivni bedem Francuza.

20. MINUT - Pavar šuutira iz šesnaesterca, ponovo odličan Navas.

18. MINUT - Kimih ubacuje za Gorecku, brani Navas. U toku je inicijativa Nemaca, dobro se prani francuski tim.

11. MINUT - Mbapeu beži lopta, dolazi do Drakslera, uspeva fudbaler PSŽ-a da zatrese mrežu, a nemce spašava ofsajd.

10. MINUT - Gorecka je šutirao, prvo je bio blokiran od strane Markinjosa, potom je natrčao na odbitak, ali brani Navas.

7. MINUT - Prekid za Bajern, Džošua Kimih pogađa živi zid.

3. MINUT - GOL PSŽ - Neverovatan početak meča. Kilijan Mbape koristi prostor i dodavanje Nejmara za vođstvo gostiju. POGLEDAJTE GOL OVDE

1. MINUT - Meč na Alijanc Areni je počeo.