LUDILO U RUMUNIJI: Kluž došao do boda u 93. minutu, komična reakcija golmana (VIDEO)

03. 05. 2021. u 22:28

UZBUDLjIV je bio duel FCSB i Kluža.

ЛУДИЛО У РУМУНИЈИ: Клуж дошао до бода у 93. минуту, комична реакција голмана (ВИДЕО)

Najtrofejniji tim Rumunije ispustio je pobedu u velikom derbiju.

Domaći sastav vodio je od 19. minuta, smešila im se pobeda nakon dva poraza i to protiv aktuelnog šampiona. Ipak u sudijskokj nadoknadi Andrej Burka, iskusni defanzivac Kluža prerastao je u junaka.

Od tragičara do junaka nije tako dug put. Burka je u 19. minutu napravio penal. Strelac je bio Tanase.

Kada su svi već upisali pobedu - šok! Ćiprijan Deak je centrirao, a Andrej Burka glavom pogađa za konačnih 1:1.

Treba reći da se golman domaćina nije proslavio intervencijom. Imajući u vidu narav gazde FCSB-a Điđija Bekalija mladi Andrej Vlad lako bi zbog ovakvog gola mogao i otkaz da dobije.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07