PRVENAC ŠAPONJIĆA NEDOVOLJAN: Osasuna bolja od Kadiza (VIDEO)

11. 05. 2021. u 22:35

SRPSKI fudbaler Ivan Šaponjić postigao je prvi gol u španskoj Primera ligi, mada to nije pomoglo njegovom Kadizu da izbegne poraz o Osasune.

ПРВЕНАЦ ШАПОЊИЋА НЕДОВОЉАН: Осасуна боља од Кадиза (ВИДЕО)

Ekipa sa El Sadara je slavila protiv Kadiza pobedu od 3:2 u 36. kolu španske Primere.

Domaći su poveli preko Budimira u 38. minutu utakmice i sa minimalnom prednošću otišli na pauzu.

U 49. minutu Ivan Šaponjić postigao je gol za izjednačenje iz penala.

U 75. minutu Budimir se ponovo upisao za novo vodstvo, da bi Tores potvrdio pobedu domaćina 86. minutu iz penala.

Perea je uspeo da smanji prednost u prvom minutu nadoknade, ali to je bilo sve što se Kadiza tiče.

Ovim trijumfom Osasuna je pretekla Kadiz na tabeli sa 44 boda naspram 43. Obe ekipe su obezbedile opstanak u elitnom razredu španskog fudbala, ali su bez šansi za plasman u evro-kupove.