VOŽDOVAC U HUMSKOJ IZGUBIO UTAKMICU, MOŽDA I SUPERLIGAŠKI STATUS? Partizan sa kombinovanim timom ipak prejak za zmajeve

15. 05. 2021. u 15:40 >> 17:55

FUDBALERI Partizana savladali su Voždovac u utakmici 37. kola Supr lige Srbije 3:0.

ВОЖДОВАЦ У ХУМСКОЈ ИЗГУБИО УТАКМИЦУ, МОЖДА И СУПЕРЛИГАШКИ СТАТУС? Партизан са комбинованим тимом ипак прејак за змајеве

Golove za vicešampiona Srbije postigli su Jović u 73. i Natho u 79. minutu dok je autogol zabeležio Bogdanović u 21.

DRUGO POLUVREME

79. MINUT Natho! Nakon asistencije, Izraelac je upisao i gol. Neobičan pogodak, Natho je glavom prevario golmana gostiju, a ona je čudno odskočila i završila u mreži.

73. MINUT - GOL! Jović je postigao peti gol u sezoni. Asisten je Natho

66. MINUT - Štulić je uneo dosta svežine i raznovrsnosti u napadu crno-belih.

64. MINUT - PREČKA! Štulić umalo da udupla prednost crno-belih samo tri minuta nakon ulaska u igru.

61. MINUT - Hokejaška izmena u Partizanu. U igru su umesto Lazara Markovića, Holendera i Pavlovića ušli Natho, Štulić i Jović.

60. MINUT - Fudbaleri Voždovca kao da polako shvataju da im je ovaj meč možda i poslednja šansa za opstanak pa su postali sve opasniji u napadu.

52. MINUT - Holender je bez potrebe uputio pas prema Lutovcu kada je mogao i sam da reši situaciju i propala je lepa asistencija Lazara Markovića.

48. MINUT - Loše je Banjak ispucao loptu ali igrači voždovca su se i sami spetljali  pa ništa od izjednačenja.

46. MINUT - Počelo je drugo poluvreme. Nema izmena u Partizanu, kod Voždovca Luka Cvjetičanin je zamenio Aleksu Jankovića.

PRVO POLUVREME

45. MINUT - Milojević je opasno zapretio sa distance, ali nema izjednačenja jer je Popović bio na mestu. Ujedno, to je bio poslednji potz u prvom poluvremenu.

21. MINUT - AUTOGOL! Partizan vodi 1:O. Jojić je prošo po levom krilu, ubacio loptu prema Lazaru Markoviću, ali pre njega do lopte je stigao defanzivac zmajeva Bogdanović i pogodio mrežu svog tima.

15. MINUT - Uzbuđenja i pred golom Partizana. Korner posle greške golmana crno-belih Popovića. Hajdin je pokušao efektnim udarcem, ali nepreciznim.

13. MINUT - Nastavili u se napadi Partizana. Jojić prošao po levom krilu, Milović je uklizao i izbio loptu u korner. Možda i uz malu pomoć neprirodno postavljene ruke, ali nema penala.

11. MINUT - Pokušao je Lazar Marković tri puta, prvo je njegov šut izblokiran, iz drugog puta isprečili su se stativa i golman Preković, a treći pokušaj glavom bio je neprecizan.

2. MINUT - Lazar Pavlović je imao prvu priliku na susretu, ali je šutirao neprecizno.

PARTIZAN - VOŽDOVAC 3:0

(Bogdanović 21'ag, Jović 73', Natho 79')

Stadion: "Partizana"

Gledalaca: Bez publike

Glavni sudija: Miloš Đorđić

Partizan (4-2-3-1): Popović – Živković, Banjak, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Jojić – Lutovac, Pavlović (od 60' Natho), L. Marković (od 60' Štulić) – Holender (od 60' Jović). Trener: Aleksandar Stanojević.

Voždovac (4-2-3-1): Preković – Lasickas, Milović, Bogdanović, Hajdin – Purtić, Milosavljević – Stojčev, Milojević, Stanisavljević – Janković. Trener: Predrag Rogan.