BRAVO DEVOJKE! Krunić i Danilina izborile plasman u polufinale dubla u Tokiju
Srpska teniserka Aleksandra Krunić i Kazahstanka Ana Danilina plasirale su se u polufinale WTA turnira u Tokiju u dubl konkurenciji, pošto su danas u četvrtfinalu pobedile Amerikanku Nikol Meličar-Martinez i Jifan Ksu iz Kine rezultatom 6:4, 6:4 za sat i 16 minuta igre.
FOTO: G. Čvorović
Krunić i Danilina će u polufinalu igrati protiv Šuko Aojame i Kristine Bukše.
U drugom polufinalu igraće Elen Perez i Tejlor Tausend protiv pobednica duela Timea Baboš/Luisa Stefani i Gabrijela Dabrovski/Sofija Kenin.
WTA turnir u Tokiju se igra za nagradni fond od 1.064.510 dolara.
Preporučujemo
HRVATI DRHTE OD STRAHA! Ovako nešto im se nije nikada desilo na Svetskom prvenstvu
27. 06. 2026. u 08:54
"SANjAJTE VELIKE SNOVE" Svet bruji o jakim rečima Zlatana Ibrahimovića
27. 06. 2026. u 08:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)