СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ наставља серију, Рад носи три бода са крова

22. 02. 2021. у 17:14

Фудбалери ТСЦ-а савладали су на свом стадиону екипу Бачке са 3:0 у мечу 23. кола Линглонг Суперлиге Србије. Екипа коју са клупе предводи некадашњи селектор Србије Младен Крстајић, уписала је трећу победу у четири пролећне утакмице.

Меч је практично био решен у првом полувремену у којем је домаћин постигао сва три гола.

Станојев је начео ривала у 18. минуту, да би у финишу првог дела утакмице Зец постигао два гола у два минута, први у 40, а други у 41. минуту. ТСЦ је победом искористио пораз Спартака у недељу и преотео пето место на табели домаћег првенства.

Бачка остаје на 14 бодова и последњем месту на табели.

Минималне победе су уписали Јавор и Рад.

Утакмицу на крову у Вождовцу решио је Караклајић у 38 минуту и тиме поправио изгледе грађевинара за останак у Лиги. Сада имају само бод мање од првог изнад цре Новог Пазара који је поражен у Ивањици голом Илића у 52. минуту.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07