@Dragan - Kad se samo setim koliko puta su me zvali da pitaju imam li neki kredit i hoću li da se pridružim toj kolektivnoj tužbi. Jednom su mi i na vrata zvonili, nego sam srećom žurila, pa nisam imala vremena da tražim ugovor od tog jednog jedinog kredita koji smo podigli.
Sada da tuže sudije VKS, a da podnesu i tužbu sudu u Strazburu, zbog klasične navlakuše od strane sudija VKS i advokata. Banke bih sve zatvorio sem NBS, gde bih smenio kompletno rukovodstvo, o isto poslao na zasluženi odmor u Zabelu.
Strašna je činjenica da sudije ovako rade. Ukoliko građani nakon pravosnažnih sudskih odluka treba da vrate novac sa sudskim troškovima u tom slučaju treba razrešiti sudije koje su donosile presude kao i pohapsiti advokate koji su proizveli te troškove bez obzira što su se reklamirali da zastupaju klijente bez troškova. Ali ovo je mafijaška država i ništa nije čudno.
Da li je sudstvo u Srbiji nezavisno ili je ovo deo poliričke igre da se opljačka stanovništvo od strane banaka, sudova, advokata, izvršitelja i države. Gora vlast nije bila i neverujem da će biti. Da ima države tuženi bi bili oni koji su građanima nesavesnim činjenjem i raznim lažnim obećanjima napravili nesrazmerne troškove. A lobiranje banaka po srbistanu je ništa drugo već mafijaško zelenašenje.
SAD značajno zavise od uvoza iz Kine, pri čemu više od trećine ukupnog uvoza dolazi iz Kine, sa 198 različitih proizvoda, dok Kina uvozi samo 68 artikala iz SAD, govore podaci nacionalnih statističkih službi.
DOK mnogi visokoobrazovani radnici u Hrvatskoj rade za platu koja ne odražava ni trud ni godine školovanja, sve više zanatskih zanimanja beleži snažan rast potražnje i zarade.
TAJ gotovo automatski potez naručivanja proizvoda putem mobilnog telefona zapravo pokreće čitavo putovanje robe: prelazak granica, carinske provere, usklađivanje s propisima, pa čak i suočavanje sa geopolitičkim merama, poput nedavnih Trampovih carina koje su dodatno zakomplikovale međunarodnu trgovinu.
POSLODAVCI u Srbiji su u martu, prema podacima Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZ), tražili 17.472 radnika, a ubedljivo najtraženiji su bili programeri za koje je oglašeno 1.517 slobodnih radnih mesta.
Komentari (5)