PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da će kredit od Ujedinjenih Arapskih Emirata u iznosu od milijardu dolara biti na raspolaganju dan pošto se obavi ratifikacija sporazuma i da će time biti obezbeđena potpuna likvidnost zemlje.
Ceo svet ista shema, pozajmicama do likvidnosti.
Ne kazem protiv Vucica, nema to veze sa njim, ali sistem je takav da od 1971 kada je referentni dolar izgubio garanciju u zlatu, stamparije samo rade. Vise staru novcanicu ni u jednoj drzavi u svetu ne mozes da nadjes. Znaju da ce ionako piramidalna shema..."ponzi" dolar da padne. Pa stampaj sto vise mozes bez pokrica, svugde isto. Zato im i treba reset vakcina ukrajina globalno zagrevanje i vise neznaju sta (izgovor)
Vestacka kriza da budemo srecni kad nas "spasu" ali sa lancem oko noge jer zaboga nije moglo drugacije vidite i sami koja kriza bila a oni je vestacki izazvali. Narod srecan i tapshe rucicama sa lancem oko noge. Spashene budale!
Sva je sreća što Srbija danas ima pre svega iskrenih i odanih prijatelja zahvaljujući odgovornosti i posvećenosti predsednika Aleksandra Vučić koji svojom iskrenom politikom gradi ta prijateljstva, što nam omogućava brži razvoj i napredak.
Jako bitna stvar su nase finansije u vreme krize.Srbija je sigurna zemlja sto se tice finansija i sada je sve mnogo lakse,jer cemo moci bez problema da omogucimo sva potrebna sredstva za funkcionisanje zemlje.
SAD značajno zavise od uvoza iz Kine, pri čemu više od trećine ukupnog uvoza dolazi iz Kine, sa 198 različitih proizvoda, dok Kina uvozi samo 68 artikala iz SAD, govore podaci nacionalnih statističkih službi.
DOK mnogi visokoobrazovani radnici u Hrvatskoj rade za platu koja ne odražava ni trud ni godine školovanja, sve više zanatskih zanimanja beleži snažan rast potražnje i zarade.
TAJ gotovo automatski potez naručivanja proizvoda putem mobilnog telefona zapravo pokreće čitavo putovanje robe: prelazak granica, carinske provere, usklađivanje s propisima, pa čak i suočavanje sa geopolitičkim merama, poput nedavnih Trampovih carina koje su dodatno zakomplikovale međunarodnu trgovinu.
POSLODAVCI u Srbiji su u martu, prema podacima Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZ), tražili 17.472 radnika, a ubedljivo najtraženiji su bili programeri za koje je oglašeno 1.517 slobodnih radnih mesta.
Komentari (24)