SUPERLIGA SRBIJE: Proleter bolji od TSC-a, važne pobede za Rad i Radnik

04. 10. 2020. u 19:13

FUDBALERI Proletera pobedili su na svom terenu TSC sa 1:0, u utakmici 10. kola Super lige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пролетер бољи од ТСЦ-а, важне победе за Рад и Радник

Jedini gol bio je delo Alekse Pejića u 39. minutu.

Novosadski klub ima pet pobeda i zauzima šesto mesto na tabeli sa 18 bodova. Tim iz Bačke Topole pretrpeo četvrti poraz i sa 14 bodova zauzima 10. mesto.

Fudbaleri Rada pobedili su kao domaćini Inđiju sa 2:1.

Rad je poveo u 10. minutu golom Pavla Radunovića, a izjednačio je Eliomar u 36. minutu. Pobedu Radu doneo je Uroš Damnjanović pogotokom u 87. minutu.

Obe ekipe imaju po devet bodova, Rad je 15. a Inđija 16. na tabeli.

Radnik je kao gost pobedio Zlatibor sa 4:1.

Trostruki strelac bio je Milan Makarić, koji je golove postigao u 15. 48. i 70. mestu, a gol za ekipu iz Surdulice postigao je i Evgen Pavlov, u 59. minutu. Jedini strelac u ekipi Zlatibora bio je Vasilije Janjić u 44. minutu.

Radnik je ostvario treću pobedu i 14. je na tabeli sa 10 bodova. Zlatibor je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle šestog poraza zauzima 18. mesto na tabeli sa šest bodova.