REDING U DUBIOZI: Četvrti uzastopni poraz ekipe Veljka Paunovića

21. 11. 2020. u 16:05

BORNMAUT je novi lider Čempionšipa, iako se do poluvremena derbija 12. kola činilo da će PaunovićevReding zadržati prvo mesto.

РЕДИНГ У ДУБИОЗИ: Четврти узастопни пораз екипе Вељка Пауновића

Ispustili su izabranici srpskog stručnjaka vođstvo od 2:0 posle prvih 45 minuta.

Novom lideru bilo je dovoljno četiri minuta da izjednači, nešto kasnije stigli su i do vođstva a u poslednjim minutima postigli su i četvrti gol za pravu katastrofu gostiju.

Reding je sada drugi, ali bi još večeras mogao da padne na šestu poziciju. Posle osam mečeva bez poraza usledila su četiri i ekipa sada ima treću najgoru odbranu u ligi.

Bornmut - Reding 4:2 (Solanke 56, 89, Gruneveld 59, Kuk 77 - Lukas Žoao 4, Aluko 43)

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07