KVALITET NE ZNA ZA GODINE: Zlatan Ibrahimović dominirao protiv Napolija (VIDEO)

22. 11. 2020. u 22:40

Fudbaleri Napolija na svojoj koži su iskusili kvalitet Zlatana Ibrahimovića u porazu od Milana (3:1) u okviru 8. kola Serije A.

КВАЛИТЕТ НЕ ЗНА ЗА ГОДИНЕ: Златан Ибрахимовић доминирао против Наполија (ВИДЕО)

Napadao je Milan od samog starta. Hakan Kalnahoglu je u 10. minutu imao dobru priliku, minut pre toga i Ante Rebić. U oba slučaja odbranili su se  domaći fudbaleri.

U 20. minutu Zlatan Ibrahimović je doneo prednost "rosonerima". Uspeo je glavom da pošalje loptu u mrežu iz teške pozicije.

Ponovo je Ibrahimović bio bolji od odbrane. Poslao je Rebić odličnu loptu, Šveđanin je uspeo da izbegne ofsajd zamku i uveća prednost Milana.

U nastavku je uspeo Mertens da smanji zaostatak Napolija, iz neposredne blizine u 63. minutu uspeo je da savlada Donarumu.

Sve nade da će Napoli izboriti povoljan rezultat ugasio je Bakajoko koji je u 65. minutu dobio drugi žuti karton.

Konačan rezultat 3:1 postavio je Jens Hauge u 97. minutu