OVO JE ŠAMPIONSKI MANČESTER JUNAJTED: "Đavoli" sa 9:0 savladali Sautempton, gosti završili sa devetoricom (VIDEO)

A. Ilić

02. 02. 2021. u 23:11

FUDBALERI Mančester junajteda ubedljivo su savladali Sautempton u 22. kolu Premijer lige (9:0).

ОВО ЈЕ ШАМПИОНСКИ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД: Ђаволи са 9:0 савладали Саутемптон, гости завршили са деветорицом (ВИДЕО)

Ruku na srce, nisu gosti sebi pomogli. Aleksandre Jankevic dobio je u 2. minutu direktan crveni karton.

Koriste brojčanu nadmoć domaći već u 18. minutu. Luk Šo je ubacio odličnu loptu u šesnaesterac. Desni bek crvenih glavom je sproveo loptu u mrežu. Samo sedam minuta kasnije Markus Rašford poviso je na 2:0.

Gosti su sebi dodatno zakomplikovali veče u 34. minutu kada je Jan Bendarek pokušao da blokira šut domaćina, a tom prilikom sproveo je loptu u svoju mrežu. Samo pet minuta kasnije upisao se i Edinson Kavani, nakon 45. minuta na semaforu je stajalo 4:0

Pokušali su igrači Sautemptona da upišu počasni pogodak u 53. minutu. Če Adams uspeo je unutar kaznenog prostora da šutira, gol mu je poništen nakon VAR snimka zbog ofsajda.

Usledio je u 69. minutu odgovor Antonija Marsijala, odličan šut završio je u mreži, samo dva minuta kasnije upisao se i Skot Mektomini.

Na 7:0 povisio je Bruno Fernandeš sa "bele tačke", isključen je i Bendarek. U zaustavnom vremenu upisao se Entoni Marsijal, a tačku na nezaboravnu utakmicu stavio je Bruno Fernandeš u 90. minutu.

Na Old Trafordu nesvakidašnjih 9:0...