NASTAVLJA SE NIZ PARTIZANA: Crno-veli ubedljivi protiv Radnika

21. 02. 2021. u 12:30 >> 14:55

FUDBALERI Partizana u 23. kolu Superlige Srbije savladali su Radnik iz Surdulice 3:0 (1:0)

НАСТАВЉА СЕ НИЗ ПАРТИЗАНА: Црно-вели убедљиви против Радника

Nastavio je Partizan tako seriju od šest pobeda u nizu protiv Radnika iz Surdulice, a ovo je četvrti susret u nizuu na kome crno-beli protiv ovog rivala nisu primili gol u Humskoj.

Šef struke domaćih Aleksandar Stanojević po 100. put predvodio je crno-bele sa klupe.

Poveo je Partizan u 44. minutu golom Igora Vujačića. Aleksandar Šćekić je u 55. minutu uvećao prednost crno-belih. A Takuma Asano u 64. minutu postavio je konačnih 3:0.

PARTIZAN - RADNIK  3:0(1:0)

(Vujačić 44', Šćekić 55', Asano 64')

PARTIZAN: Popović – Miljković (od 74. Živković), S. Marković, Vujačić, Obradović – Natho (od 74. Pavlović), Šćekić – Asano (od 68. Štulić), L. Marković (od 68. Lutovac), Jojić – Holender (od 68. Jović).

RADNIK: Kostić – Đorđević, Stevanović, Kričak, Jokić – Bainović (od 65. Oreščanin), Jović – Lukić (od 60. Subotić), Spasić, Danoski – Makarić

Meč pratite uživo u blogu na našem sajtu u nastavku teksta.

KRAJ MEČA

84. MINUT - Velika prilika za Lazara Pavlovića, bio je sam, nije uspeo da iznenadi Kostića.

72. MINUT - Posle duela sa Kričakom pao je Aleksandar Miljković, pokazuje Čolović da se igra nastavi

63. MINUT - Ponovo lepa akcija Marković - Asano, s tim što je ovoga puta Japanac bio veoma siguran. Izašao je sam na Kostića i bez mnogo problema ga savladao.

62. MINUT - Šutirao je Asano, odlično se snašao Kostić.

57. MINUT - Grub start Ranka Jokića nad Nathom, dobija fudbaler Radnika drugi žuti karton. Radnik sa igračem manje.

55. MINUT - GOL PARTIZAN! Ponovo crnogorski internacionalac, ovog puta Aleksandar Šćekić dolazi do šanse za gol, koristi je nakon kornera 2:0.

52. MINUT - NATHO je povukao kontru, proigrao Holendera, Mađarski reprezentativac je šutirao, brani Kostić.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. MINUT - Produženo prvo poluvreme minut.

44. MINUT - GOL PARTIZAN! Igor Vujačić odlično skače nakon centaršuta iz prekida koji je izveo Miloš Jojić. Taman pred odlazak na poluvreme Vujačić dolazi do prvog gola u dresu crno-belih.

33. MINUT - Izašao je Lazar Marković sam pred Kostića, uspeo je da pobegne čuvaru, sa sedam metara Marković šutira iskosa, lopta prolazi kraj stative.

28. MINUT - Za sada nema bitnijih dešavanja. Kontrolišu loptu domaći, čeka se ozbiljnija prilika.

20. MINUT - Odlično kombinuju Holender i L. Marković, na kraju duplog pasa Marković šutira, ponovo dobar Kostić na golu.

14. MINUT - Marković šutira Lazar Marković šutira, slabo je to bilo, Kostić hvata loptu.

11. MINUT - Pritisak ima Partizan, lopta je na polovini radnika, ali za sada nedostaje Partizanu završnica.

4. MINUT - Obradović pokušava u petercu da pronađe Filipa Holendera, odlično reaguje Ivan Kostić, golman Radnika.

3. MINUT - Natho je šutirao sa sedamnaest metara. Lopta odlazi kraj gola. Partizan ima inicijativu od samog početka meča.

1. MINUT - Počela je utakmica.