BUDUĆNOST JE SIGURNA: Mladi vaterpolisti Srbije šampioni Evrope

Tanjug

19. 09. 2021. u 21:09

MLADI srpski vaterpolisti, selekcija do 17 godina, osvojili su titulu šampiona Evrope, nakon što su večeras u finalu turnira na Malti savladali Grčku 10:6.

БУДУЋНОСТ ЈЕ СИГУРНА: Млади ватерполисти Србије шампиони Европе

N. Paraušić

Dominacija srpskog vaterpola je nastavljena, nakon što su seniori osvojili zlato na Olimpijskim igrama, a mladi tim, do 20 godina, titulu svetskog prvaka.

Najefikasniji u finalu bio je Bogdan Brešćanski sa tri gola, dok je za MVP-ija turnira proglašen Viktor Urošević.