Luka Dončić
SAD JE SVE POZNATO: Evo kako se zovi novi klub Luke Dončića!
LUKA Dončić je posle nekoliko meseci obelodanio da je deo vlasničke strukture novoformiranog kluba iz Rima.
25. 06. 2026. u 14:25
"JOKIĆ I JA SMO TIMSKI IGRAČI, MOŽDA JEDNOG DANA DOĐEM U ZVEZDU..." Luka Dončić o NBA, crveno-belima...
Nisam toliko star, imam još nešto NBA karijere ispred mene, ne razmišljam još o kraju, ali možda ću jednog dana doći u Crvenu zvezdu, rekao je slovenački košarkaš Luka Dončić.
22. 06. 2026. u 08:29
BEOGRAD NA NOGAMA! Luka Dončić stigao u Srbiju
Slovenački košarkaš Luka Dončić stigao je u Beograd, posetio TC "Galerija" i družio se sa najmlađim navijačima.
21. 06. 2026. u 16:18
VELIKI UDARAC ZA SLOVENIJU: Luka Dončić ne igra za reprezentaciju
KLUPSKA košarkaška sezona se privodi kraju, ali biće tokom leta utakmica, pošto se reprezentacije bore za plasman na Svetsko prvenstvo 2027. Jedno od glavnih pitanja bilo je da li će Luka Dončić nastupiti za Sloveniju.
20. 06. 2026. u 16:09
DONČIĆEV SAIGRAČ U REPREZENTACIJI SLOVENIJE: Košarkaš Lejkersa stekao pravo nastupa za "zmajčeke"
SLOVENIJA je nastavila trend da u reprezentaciji ima inostrane košarkaše.
16. 06. 2026. u 17:16
KOŠARKAŠKI ZEMLJOTRES! Luka Dončić i Saša Đorđević prave evropskog giganta
Evropska košarka mogla bi uskoro da dobije potpuno novi projekat ogromnih ambicija.
27. 05. 2026. u 09:18
KSS SE HITNO OGLASIO O NIKOLI JOKIĆU: Vanredno obraćanje srpske kuće košarke
Nikola Jokić je NBA sezonu završio kako nije želeo, eliminacijom koju je Denver nagets doživeo već na startu plej-ofa, a onda je čuo vest koja je za mnoge neočekivana: MVP lige je, drugi put zaredom, Šai Gildžis Aleksander iz Oklahome. Danas je, međutim, stiglo (jedno drugo) zasluženo priznanje srpskom asu.
25. 05. 2026. u 17:08
HAOS U KOŠARCI! FIBA "dokazala krađu", Nikola Jokić je pravi MVP NBA lige!
Nikola Jokić je NBA sezonu završio kako nije želeo, eliminacijom koju je Denver nagets doživeo već na startu plej-ofa, a onda je čuo vest koja je za mnoge neočekivana: MVP lige je, drugi put zaredom, Šai Gildžis Aleksander iz Oklahome. Svetska kuća košarke, međutim, rešila da "dokaže" da stvari ne stoje tako kako su glasali oni koji po Americi glasaju za ovo priznanje.
18. 05. 2026. u 17:00
ŠTA SE DEŠAVA SA DONČIĆEM?! Luka se vraća, ali ne na teren nego kući u LJubljanu
Luka Dončić se vraća u svoj rodni grad Ljubljanu, saznaje slovenački Sport klub.
17. 05. 2026. u 09:11
"KAD JE NAJPOTREBNIJI TIMU, NJEGA NEMA!" Žestoke prozivke na račun Luke Dončića
Bivši NBA šampion i sadašnji "ESPN" analitičar Kendrik Perkins povukao je paralelu između slovenačkog asa i Džoela Embida, pecnuvši tako Slovenca.
15. 05. 2026. u 08:40
"LUKA DONČIĆ JE LJIGAVAC"! Komšinica otkrila užasne vesti, a tiču se slovenačkog košarkaša
Slovenački superstar Luka Dončić, zbog ozbiljnih privatnih koji su ga zadesli, odlučio je da ovog leta ne igra za reprezentaciju Slovenije.
13. 05. 2026. u 11:12
KAKAV OBRT! Luka Dončić ovo nikako nije očekivao
Luka Dončić i njegova bivša verenica Anamarija Goltes boriće se na sudu za starateljstvo nad ćerkama.
13. 05. 2026. u 09:22
PA, ZAŠTO LUKA? Dončić razočarao naciju
Košarkaš Los Anđeles lejkersa Luka Dončić saopštio je danas da ovog leta neće igrati za reprezentaciju Slovenije.
12. 05. 2026. u 09:23
BURA U SAD! Luka Dončić pogrešno lečen, za sve krivi doktori Lejkersa?
Luka Dončić ne igra od drugog aprila zbog povrede zadnje lože i to se i te kako odražava na rezultate Los Anđeles Lejkersa.
10. 05. 2026. u 10:16
ŠEJ I OKLAHOMA SE TRESU: Luka Dončić se vraća "pre roka"?!
Lepe vesti iz Amerike, Luka Dončić se uskoro vraća na parket!
07. 05. 2026. u 16:02
Otkriveno! Evo kada se Luka Dončić vraća na parket
Košarkaše Los Anđeles Lejkersa očekuje težak posao protiv Oklahoma Siti Tandera.
05. 05. 2026. u 09:10
Drama! Razvod Luke Dončića upravo je dobio novi preokret
Razvod Luke Dončića i Anamarije Goltes dobio je novi preokret...
29. 04. 2026. u 08:00
Vlade Divac nije mogao više da ćuti! Evo zbog čega nisam izabrao Luku Dončića
GODINAMA američki i evropski mediji bruje i katastrofalnom potezu Vlada Divca.
28. 04. 2026. u 05:52
Lejkerse ovo može da raduje: Poznato kad se vraća Luka Dončić
UŠLI su Los Anđeles lejkersi bez Luke Dončića u plej-of NBA lige. Izostanak zvezde "jezeraša" se za sad ne oseća, ali pojavile su se nove vesti u vezi sa oporavkom od povrede slovenačkog košarkaša.
27. 04. 2026. u 20:08
Kakav šok! NBA liga izbacila Luku Dončića! Evo ko su zvanično tri kandidata za MVP nagradu
NBA je na poluvremenu meča između Detroit Pistonsa i Orlando Medžika kompletirala listu finalista za individualna priznanja u tekućoj sezoni, nakon što su objavljena imena kandidata za nagrade za najkorisnijeg igrača, najboljeg rukija i najboljeg trenera godine.
20. 04. 2026. u 06:07
Preokret: Luka Dončić se vraća brže nego što je iko očekivao
Delovalo je da je za Luku Dončića sezona završena, ali čini se da bi mogao da se brže nego što je iko očekivao vrati.
19. 04. 2026. u 13:31
Lepa novinarka prišla Novaku i Luki: Đoković i Dončić priredili spektakl!
Srpski i slovenački as zajedno gledali meč u Madridu.
17. 04. 2026. u 10:07
Nikola Jokić gleda i ne veruje! NBA liga promenila pravilo zbog Luke Dončića i to nije sve
AMERI sve čine da izbace iz "igre" Nikolu Jokića.
17. 04. 2026. u 08:09
Svi su uz Zvezdu: Novak Đoković i Luka Dončić bodre crveno-bele u Madridu
Crvena zvezda gostuje Realu u Madridu, a važan meč za oba tima prate iz prvog reda najbolji teniser i jedan od najboljih košarkaša današnjice.
16. 04. 2026. u 21:56 >> 21:59