Rafinerija u Pančevu
"MI SMO NAŠ POSAO ZAVRŠILI" Đedović o NIS: Sada je sve u rukama ruske i mađarske strane (VIDEO)
SRBIJA je završila svoj deo posla u vezi sa NIS-om, a sada je sve na dogovoru ruske i mađarske strane i odobrenju američke administracije, izjavila je ministarka rudarstva i energetike, Dubravka Đedović Handanović, istakavši da je država kroz pregovore obezbedila mogućnost da poveća svoj udeo u kompaniji za dodatnih pet odsto.
11. 06. 2026. u 11:31
Oglasio se MOL o rafineriji u Pančevu: Evo šta ćemo uraditi ako postanemo većinski vlasnik NIS-a
Mađarska naftna kompanija MOL saopštila je da će dugoročno zadržati rafineriju u Pančevu ako postane većinski vlasnik Naftne industrije Srbije (NIS).
23. 04. 2026. u 10:42